BAŞKAN'IN MESAJI
Saygı Değer Dostlarım,

Başaran Yatırım Holding olarak 85 yıllık geçmişinden bugüne taşıdığımız değerlerin ışığında, kendinden emin, cesaretle ve tutkuyla yolumuza devam ediyoruz. Paydaşlarımıza değer katan, kurumsal ilkelerinden ödün vermeyen, sürdürülebilir büyüme stratejisi ile birçok başarılı projeyi gerçekleştirdik ve ödüllerle taçlandırdık. Dünya standartlarındaki sürdürülebilir kalite anlayışımızla, İnsanı ön planda tutan ve bu amaçla insan için değer katan projeler ürettik.

Paydaşlarımızın güvenini ön plana alan kurumsal ilkelerimiz ve yenilikçi tarzımızla fark yaratmaya devam ediyoruz. Başaran Yatırım Holding, sürdürebilir kaliteden ödün vermeyen, insanı ve doğayı ön planda tutan projelerini, takım ruhuyla çalışan, deneyimli, yenilikçi ve cesaretli çalışanlarıyla hayata geçiriyor. Çağın gereklerine uygun bilgi teknolojilerine hızla uyum sağlayan Grubumuz, uluslararası alanda da fark yaratan projeleriyle rekabette ön plana çıkarken, kalıcı başarılarıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde sağlam bir yer ediniyor.

Uzun vadeli stratejik bakış açımızla, yeni alanlar, yeni hizmet ve ürünler konusundaki sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz. Sürdürülebilir büyüme stratejimizi, finansal yapımızdaki sağlamlık, çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın memnuniyeti, teknolojik imkanların kullanılması ve sosyal alanlardaki yatırımlarımızla etkin hale getiriyoruz.

Sahip olduğumuz saygınlık ve imajımızla Türkiye pazarındaki tecrübemiz, bilgimiz ve deneyimimiz sayesinde yurt dışında da hem ülkemizi hem de grubumuzu en iyi şekilde temsil ediyor, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayacak önemli bir güç haline geliyoruz. Grubun başarısı, kararlılığı ve yarattığı sinerjisiyle; ürün, üretim, hizmet, satın alma, kalite, yönetim, teknoloji, iş geliştirme ve insan kaynakları yetkinlikleriyle paydaşlarımıza değer yaratmak amacıyla ilerlemeye devam ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimle

Hüseyin Başaran   
Copyright © 2015 - 2018 Başaran Yatırım Holding | Tüm Hakları Saklıdır.  Aydınlatma Metni