BAŞARAN YATIRIM HOLDİNG

Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding, şu an üçüncü kuşak temsilcisi olan Hüseyin Başaran tarafından yönetilmektedir.

İlk olarak fındık ticareti ile faaliyete başlayan 'Başaran Entegre', kısa sürede Türkiye’nin önde gelen entegre fındık işleme tesisine sahip olmuştur. Günümüzde Gıda'nın yanı sıra; Yatçılık, Finans, İnşaat, Turizm, Havacılık, Çimento ve Enerji olmak üzere farklı sektörlere de yatırımlarına devam eden Başaran Yatırım Holding, yenilikçi ve vizyoner tavrıyla sektörün belirleyici isimlerinden olmuştur 

Yatçılık sektöründe lüks mega yat üretiminde CMB Yachts ile önemli bir marka olan Başaran Yatırım Holding, inşaat alanında da Türkiye’nin en değerli lokasyonların da birçok projeyi hayata geçirmektedir.

Turizm alanında da varlığını sürdüren Başaran Yatırım Holding, Bodrum Ramada Resort ve Ramada Plaza Trabzon Hotel & Convention ile bu alandaki yatırımlarına devam etmektedir.

Başaran Yatırım Holding kısa sürede sağladığı başarıların altında yatan prensipler aynı zamanda tüm sektörlerinde uyguladığı kalite politikalarının da temellerini inşa emektedir.   

Copyright © 2015 - 2018 Başaran Yatırım Holding | Tüm Hakları Saklıdır.  Aydınlatma Metni